Gemeente Galmaarden zet de schouders onder nieuwe fietsveiligheidscampagne

Je hebt ze vast al gezien in onze gemeente, de blauwe borden voor meer fietsveiligheid.
Samen met 187 andere gemeenten in Vlaanderen en de VSV zetten we onze schouders onder een nieuwe fietsveiligheidscampagne
 
Naast inspanningen om onze wegen veiliger te maken en de inzet van de politie om geregeld controles te houden, moedigen we deze keer chauffeurs en fietsers zelf aan om ook die kleine inspanningen te leveren voor elkaar. Een kleine moeite kan een groot effect hebben op de fietsveiligheid.
 
We zochten 20 locaties uit in onze gemeente waar we extra aandachtig kunnen zijn voor elkaar. Op deze locaties kan jij zelf mee het verschil maken en de fietsveiligheid verhogen. En met een vriendelijke en positieve bedankt-knipoog kunnen we zoveel meer bereiken! 
 
 

Meer info vind je op www.fietsveilig.be

 


© Gemeente Galmaarden - Marktplein 17, 1570 Galmaarden - T 054 89 04 00 - info@galmaarden.be - Facebook - OND 0207.508.338
Sociaal Huis - Marktplein 19, 1570 Galmaarden - T054 89 04 70 - sociaalhuis@galmaarden.be

[ Powered by The eForum Factory ]